Reportaż Chrztu Świętego

Chrzest jest pierwszym z sakramentów nazywanych sakramentami wtajemniczenia chrześcijańskiego. Za jego pośrednictwem dokonuje się jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne przejście człowieka do nowego i definitywnego życia z Bogiem.Chrzest święty jest fundamentem całego życia chrześcijańskiego, bramą życia w Duchu  i bramą otwierającą dostęp do innych sakramentów.

 

To chwila, kiedy cała rodzina zebrana w kościele skupiona jest na maleńkiej istocie, która wstępuje malutkimi kroczkami do wielkiej rodziny katolickiej.

 

Przez chrzest zostajemy wyzwoleni od grzechu i odrodzeni jako synowie Boży, stajemy się członkami Chrystusa oraz zostajemy wszczepieni w Kościół i stajemy się uczestnikami jego posłania: Chrzest jest sakramentem odrodzenia przez wodę i w słowie.

Więc nie pozwólmy zapomnieć tego wspaniałego momentu.

Trzeba tą chwilę uwiecznić na kartach zdjęć a pomoże Wam w tym na pewno profesjonalny fotograf.

Moje wieloletnie doświadczenie w branży fotograficznej pomaga mi i podpowiada kiedy mam się znaleźć w odpowiednim miejscu.

Nie pozwólmy stracić możliwości przywołania tych wspaniałych chwil.

Fajnie by było podczas spotkania rodzinnego wyciągnąć album i wspólnie powspominać te piękne chwile…

 

Z reguły fotografuję w województwie świętokrzyskim, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abym pojechał w każdy zakątek polski 😉